#1 2011-02-23 19:37:32

 Katsuro

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

status katsuro@aqq.eu
5259823
Call me!
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 295
Punktów :   
WWW

Ogłoszenie #9

Witajcie!

     Tak, to ja, Wasz Katsuro i oznajmiam wszem i wobec, że wracam do zajmowania się Wami i forum. Po co ten news? Ano dlatego, że pewnie (tak mi się wydaje) niektórzy z powodu mojej nieobecności spisali forum na straty, co jest dla mnie iście wkurzające skoro zostawiłem je pod opieką Hiro i Basai'a. Nawet na CB czytam o końcu NCW co doprowadza mnie do niewyobrażalnej agresji, ale przejdźmy do rzeczy...
     Po tej małej przerwie spowodowanej pewnymi problemami, o których nie chciałbym mówić muszę wdrożyć się w rytm forum i zacząć przygotowywać przekładany update NCW. To co zrobili pod moją nieobecność Basai i Hiro już zostanie (piszę to na wszelki wypadek), ale oczywiście może ulec zmianie, ponieważ nie znam wszystkich szczegółów.
     Graczy zrobiło się mało, część nie wytrzymała akademii, innym nie spodobało się zaraz po niej, ale to nie zmienia faktu, że NCW zawsze takie było, wytrwali tylko Ci, którym zależy na grze i chwała im za to. W niedalekiej przyszłości będę starał się powiększyć zacne grono użytkowników i miło by było gdybyście i Wy mi w tym pomogli.
     Co do tego update'u, będę to mniejsze i nieco większe zmiany, które docelowo mają polepszyć jakość rozgrywki. Co to będzie? Tak do końca sami tego nie wiemy, choć już wstępne punkty są rozpisane, a niektóre w trakcie realizacji.
     Dawno już nie pisałem tak złożonej wypowiedzi, więc może przyhamuję, żebyście zdołali to przeczytać ^^ Mam nadzieję, że zamkną się Ci, którzy wróżą koniec NCW, bo, tak jak pisałem wcześniej, tego nie zdzierżę. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego wieczoru.

Katsuro

Offline

 

#2 2011-02-23 20:48:57

 Narokishi

http://img833.imageshack.us/img833/7007/250postow.png

7542086
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 337
Punktów :   

Re: Ogłoszenie #9

Trochę krótko, poczytałbym z chęcią.... Pisz dla mnie rozszerzone wersje Aczkolwiek pomysł mi się podoba, czy wypali czy też nie... Muszę streścić wypowiedź, bo nie wiadomo jak ten mój internet teraz działa. See ya i czekam na więcej info

Offline

 

#3 2011-02-24 21:41:07

Gamatt

http://img222.imageshack.us/img222/9271/200postow.png

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 204
Punktów :   

Re: Ogłoszenie #9

Co o tych wszystkich prorokach sądzę napisałem już na chacie. A co do dalszej treści ogłoszeni... Nie pozostaje nic innego tylko głosowanie w topkach i czekanie...

Offline

 
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plturnusy odchudzające Lubiatowo agroturystyka Narty gigantowe