#1 2011-07-24 18:05:52

Myslov

http://img571.imageshack.us/img571/2941/100wm.png

Zarejestrowany: 2010-11-27
Posty: 105
Punktów :   

Propozycja

Przeglądając forum nie znalazłem lokalizacji typu "Kuźnia". Myślę, że każdy chciałby walczyć trochę innymi broniami niż inni, a nie ciągle tłuc się identycznymi katanami. Dlatego sądzę, że jak już są te własne zdolności, to dodanie czegoś w rodzaju "Kuźni" w różnych lokacjach było by dobrym pomysłem. Każdy mógłby sobie wykuć broń wedle swojego pomysłu, a gdyby ktoś zapłacił więcej, broń mogła by mieć różne dodatkowe "bajery". Przygotowałem już próbną wersję czegoś takiego.

Kod:

[b]Kuźnia[/b]
Jest to średniej wielkości budynek, wymurowany z kamienia. Dach jest drewniany. W środku widać dużo różnych pieców, w których pracownicy tego zakładu wypalają różne bronie, zbroje. Na ścianach wiszą różne mechanizmy, którymi kowale szpikują swoje cacuszka. Zaraz przy wejściu widać półkę z pięknymi katanami i kijami, które zostały wykute przez tutejszych kowali. W środku jest dość głośno, ciągłe uderzenia kowalskiego młota, krzyki pracowników.. Na końcu pomieszczenia jest lada, a za nią człowiek odpowiedzialny za zamówienia, to właśnie do niego zwracają się ludzie, którzy chcą mieć własną broń.

Ludzie zamawiali by bronie, admin wyceniał by je w zależności od dodatków. Czym ich więcej - tym broń droższa - proste.
Opracowałem także formularz, dzięki któremu będzie można składać zamówienia, po swoją wymarzoną broń.

Kod:

[b]Formularz dla broni[/b]
[i]Rodzaj broni: [/i] Katana/Wakizashi/Tanto/Kij Bō/Kama/Nunchaku
[i]Wygląd: [/i] Tu klient opisuje wygląd swojej broni, postaramy się spełnić wszystkie jego zachcianki. W ostateczności można podać zdjęcie wymarzonej broni..
[i]Dodatki: [/i] Pole dla bogatszych klientów. Można tu wpisać jakie dodatki ma posiadać broń, zobaczymy co się da zrobić. (Mogą to być jakieś dodatkowe ostrza, ostrze nasączone trucizną, rozkładana broń. Manipulacja ogniem czy wodą, czy strzelanie pociskami śmierci odpada...)

Kod:

[b]Formularz dla zbroi[/b]
[i]Rodzaj zbroi: [/i]Zbroja skórzana/Kolczuga/Zbroja płytowa
[i]Wygląd: [/i]Tu klient opisuje, jak zbroja ma wyglądać. Może ma mieć jakiś herb, a może jakieś kolorowe dodatki? Postaramy się spełnić każde zachcianki, nawet tych najbardziej wybrednych..

Oczywiście to tylko system próbny, jakby siadło nad tym kilka osób ambitniejszych ode mnie i wymyśliło coś, co sprawiło by że będzie to bardziej związane z Naruto, było by fajnie. Powiedzcie co o tym myślicie i nadsyłajcie swoje pomysły.
Myslov

Offline

 

#2 2011-07-24 18:08:50

 Katsuro

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

status katsuro@aqq.eu
5259823
Call me!
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 295
Punktów :   
WWW

Re: Propozycja

Szkoda Twojego zmarnowanego czasu na pisanie... wystarczyło zajrzeć do mapy. Migite, inaczej wioska handlowa, która ma sporo ciekawym miejsc, między innymi kowala, który spełnia swoje zadania bardzo dobrze.

Zapraszam do Migite ^^

Offline

 

#3 2011-07-24 18:09:50

Takashi

http://img841.imageshack.us/img841/5053/150postow.png

Zarejestrowany: 2011-01-16
Posty: 155
Punktów :   

Re: Propozycja

Kuźnia znajduje się na wyspie handlowej Migite, tyle na ten temat :3 Dokładnie, to jest tam "Kowal".

________________
EDIT: A no właśnie, Wujek Kats mnie wyprzedził.

Ostatnio edytowany przez Ryutaro (2011-07-24 18:10:44)

Offline

 

#4 2011-07-24 23:01:44

Gamatt

http://img222.imageshack.us/img222/9271/200postow.png

Zarejestrowany: 2010-10-14
Posty: 204
Punktów :   

Re: Propozycja

Ja chcę system pracy...

Offline

 
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plforum fishingsuperstars maltańczyk cena bez rodowodu materace koło