• Index
  •  » Śmietnisko
  •  » Wyjaśnienie dotyczące mini-eventu (? - tak to gracze nazywają)

#1 2011-10-03 14:33:43

 Narokishi

http://img833.imageshack.us/img833/7007/250postow.png

7542086
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 337
Punktów :   

Wyjaśnienie dotyczące mini-eventu (? - tak to gracze nazywają)

Piszę pewnie tylko i wyłącznie dla tego, iż Basai "na poważnie nie bierze ChB" - cytuję, po krótkim rozumowaniu jego wypowiedzi. Wiem, że brało udział w tym pięć osób, mianowicie Ichitsu, Matsuo, Gisaku, Ishibari i osobnik X, którego mój klient nie pamięta, ale osoby biorące udział na pewno go znają. Sednem tejże sprawy jest wynagrodzenie, jakie otrzymali uczestnicy (a może część możemy nazwać po prostu obserwatorami?) walki, która zakończyła się remisem. Opierając się na moim stażu, śmiem stwierdzić, iż WYNAGRODZENIE W WALKACH NIE JEST MNOŻONE PRZEZ LICZBĘ UCZESTNIKÓW. Taki sam wniosek odnoszę po powtórnym przestudiowaniu odpowiedniego działu, gdzie takową informację mógłbym zdobyć. Mój klient wspomniał także, iż Katsuro był zdziwiony całą sytuacją, głównie chodzi o nagrodę, która wynosiła 75 PU i PW dla każdego z uczestników.

Pozdrawiam,
Naoki



Mały dodatek:
Gdyby jednak (ale na pewno nie) mnożyło się przez liczbę uczestników, która minimum wynosi 2, daje to nam 30 PU i PW za walkę z normalną liczbą uczestników (15x2), idąc dalej liczba wciąż byłaby zawyżona o tą samą wartość.
_______________
A ten dalej płacze wszędzie gdzie popadnie, dziecko skończ już się żalić i idź skończ ten podstawczak do końca, a wtedy pogadamy.

Ostatnio edytowany przez Narokishi (2011-10-03 18:39:02)

Offline

 

#2 2011-10-03 18:24:48

Matsuo

http://img571.imageshack.us/img571/2941/100wm.png

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 105
Punktów :   

Re: Wyjaśnienie dotyczące mini-eventu (? - tak to gracze nazywają)

Po pierwsze... Zamknij mordę jak sam łamiesz regulamin....
Podróżujesz z miejsca x do miejsca y, bez przejścia przez poszczególne prowincje w trasie...
Do tego masz postać mistrza, więc nie możesz brać czynnego udziału w fabule, jednak to robisz... To tyle z mojej strony, zapewne tym skończy się permanentny ban... Trudno, nie chciałem tego...
Nawet jeśli złamałem jakiś regulamin na moim "mini-evencie" to wiedz, że nie zrobiłem tego umyślnie. Wiesz, ja przynajmniej jakoś się udzielam w fabule, a ty gówno robisz i gówno wiesz... A do czyichś spraw to pierwszy się przypierdalasz....  Skoro mam grać na jednym forum z kimś takim jak ty i nie tylko bo znalazłeś sobie pieska to ja sam proszę w tym miejscu o bana, bo nie mam ochoty grać w towarzystwie takiego idioty... Dziękuje i żegnam (Bo pewnie ban poleci)....

Offline

 
  • Index
  •  » Śmietnisko
  •  » Wyjaśnienie dotyczące mini-eventu (? - tak to gracze nazywają)
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsavo przeciw pleśni szkoła forex noclegi Ustka