#1 2011-05-23 19:33:36

 Katsuro

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

status katsuro@aqq.eu
5259823
Call me!
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 295
Punktów :   
WWW

Podsumowanie

Wreszcie koniec, chciałoby się powiedzieć ^^ No tak, ale owy koniec niesie za sobą podsumowanie, które muszę sporządzić. W sumie szkoda, że tak mało uczestników, ale takie czasy, mam nadzieję, że kolejny turniej przyniesie większe zainteresowanie. Jednak do rzeczy:
Na początku chciałbym serdecznie pogratulować zwycięzcy turnieju, Gamatt'owi, brawo. Najlepsza walka to pojedynek Narokishiego oraz Takashiego, również gratulacje. Poniżej przedstawię rozpiskę nagród.
* Gamatt - otrzymuje 210PU oraz 150PW za stoczone walki + 120 PU oraz 40pkt statystyk do rozdania za zwycięstwo.
* Takashi - otrzymuje 140PU oraz 100PW za stoczone walki + 75 PU oraz 30pkt statystyk do rozdania za najlepszą walkę turnieju.
* Narokishi - otrzymuje 70PU oraz 50PW za stoczone walki + 75 PU oraz 30pkt statystyk do rozdania za najlepszą walkę turnieju.
* Matsuo - otrzymuje 70PU oraz 50PW za stoczone walki.
* Nexs - otrzymuje 70PU oraz 50PW za stoczone walki.
Nie zwiększałem bonusów za walki dla osób z pierwszej pary, ponieważ nagrody, wydaje mi się, były wystarczająco dobre. Bez zbędnych dalszych komentarzy żegnam się z Wami.

PS. Termin następnego turnieju nieokreślony.

Offline

 
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsavo przeciw pleśni szkoła forex noclegi Ustka