#1 2010-11-07 18:45:39

 Katsuro

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

status katsuro@aqq.eu
5259823
Call me!
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 295
Punktów :   
WWW

Raport nr. 2 - Nowy modek

Witam po raz drugi!

     Kłopoty za kłopotami... tak jakby coś nie chciało za wszelką cenę, żeby NCW wystartowało ^^ Z jednej strony szkoła, a z drugiej mój ukochany net, który ponownie odmówił współpracy. Jednak mimo to pracujemy kiedy tylko możemy.
     Oczywiście najwięcej do zrobienia jest przy świecie gry. Postanowiliśmy jakoś temu zaradzić i wybrać sobie pomocnika. Po przejrzeniu dość krótkiej listy możliwych osób wybraliśmy, a na dobrą sprawę to Basai wybrał, Mayu, jako swojego pomocnika, ponieważ to on jest odpowiedzialny za świat. Mam nadzieję, że sprawdzi się w swojej roli.
     To się działo wczoraj, a co z resztą czasu? Skończyliśmy wszystkie umiejętności zwykłe - wyszło ich 23. Żeby nie było, nie będzie można mieć ich wszystkich, ale o tym napiszę gdzie indziej... Oprócz tego ja pracuję nad jutsu klanowymi (jest ich baaaaardzo dużo), a Basai, teraz razem z Mayu, nad światem.
     To chyba by było tyle odnośnie raportu. Serdecznie pozdrawiam i zachęcam do udzielania się na forum.

Katsuro

Offline

 
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plforum fishingsuperstars maltańczyk cena bez rodowodu materace koło