• Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Oficjalne stanowisko Administraci co do ostatnich wydarzeń

#1 2011-10-03 21:09:44

 Basai

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

10844276
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 91
Punktów :   

Oficjalne stanowisko Administraci co do ostatnich wydarzeń

Witajcie, to ogłoszenie jak wskazuje temat określi konsekwencje jakie wraz z Katsuro postanowiliśmy podjąć. Ostatnio jak zapewne większość z nas doszło do awantury na cb, która skończyła się banem dla jednego delikwenta. Zanim napiszę jakie kary zostaną nałożone, chciałbym wyrazić ogromny żal i zawiedzenie starszymi graczami, którzy powinni być etykietą naszego forum. Rozumiem, coś źle zinterpretować w poradnikach, ta sytuacja z PU i PW na pewno zwróci naszą uwagę na jaśniejsze opisywanie zasad w przyszłości. Gdyby nie wczorajszy incydent zapewne pokojowo byśmy rozwiązali całą sytuację ale po takim obrocie wydarzeń uznaję Matsuo wraz z Naokim winnymi całej tej sytuacji i to co będzie poniżej staje się oficjalną karą i Nie interesują mnie żadne apelacje czy odwołania. Od was powinno się wymagać więcej...

Naoki:
Zostałeś wkopany przez Matsuo i on ma racje, nie możesz postacią mistrzowską brać czynnego udziału w fabule poza eventami i gadkę typu "Katsuro nazwał to mini-eventem" możesz sobie wsadzić gdzieś. Ta postać jest rangi mistrzowskiej i z uwagi na to, że jest liderem klanu Namikaze, masz bezwzględny zakaz opuszczania tą postacią siedziby klanu! Wyjątkiem jest tylko moja zgoda!.

Matsuo:
Wprowadziłeś nowych graczy w błąd, poprzez złe zinterpretowanie poradników, dobra trudno gdyby zostało to zgłoszone coś bym wraz z Katsuro zrobił, ale awanturować się na cb? Dodatkowo napisałeś z konta Sensei'a poza szkołą, co jest jawnym wykroczeniem. Za karę twoja postać wchodzi w skład postaci mistrzowskich a z uwagi, na to iż jest liderem klanu, twoja postać dostaje tak jak Naoki zakaz wychodzenia z siedziby klanu bez mojej zgody. Masz szczęście, że mam dobry humor bo twoja nowa postać pożegnała by się z bonusu dla mistrza.


Co się tyczy źle rozdanym Pu i PW. Nie możemy tego odjąć, tym bardziej nowym graczom więc, w ramach przeprosin za tych dwóch półgłówków i ich skandaliczne zachowanie zachowajcie to jako zadość uczynienie jednak Niech wszyscy gracze wiedzą, że nie ma czegoś takiego jak PW i PU za walkę *(razy) ilość graczy!

Dziękuję dobranoc
Basai

Offline

 

#2 2011-10-03 21:18:14

Matsuo

http://img571.imageshack.us/img571/2941/100wm.png

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 105
Punktów :   

Re: Oficjalne stanowisko Administraci co do ostatnich wydarzeń

No to tak, co do całej sprawy, Basai ma rację, powinniśmy dawać przykład, cóż nie najlepiej pokazałem się ze swojej strony. Chciałem przeprosić nowych graczy jak i starszych, że musieli wysłuchiwać całej kłótni. Szczerze przepraszam za to, oczywiście nie mam żadnych żalów co do kary, bo wiem, że zawiniłem.
Przepraszam was panowie, to się nie powtórzy, no i sorki za wprowadzenie w błąd z punktami za walkę.

Offline

 

#3 2011-10-03 21:26:29

Yaomi

http://img101.imageshack.us/img101/5969/69663400.png

Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Oficjalne stanowisko Administraci co do ostatnich wydarzeń

Nudzi mi się to się wypowiem.. A więc zacznijmy od Naokiego masz farta koleś, że dostałeś tylko upomnienie, ale cieszę się razem z tobą ;3  A co do Matsuo, bad boy : < chociaż i tak cie lubie :3 Masz farta, że nie dostałeś permamenta, lecz możesz tylko poruszać się po wiosce klanu, smutne : ( nie będzie z kim fabuły rozkręcać. Wszyscy macie farta, że Basai był w dobrym humorze. A teraz uczcijmy pogodzenie się i chodźmy się upić... bo głównie z takiego powodu, że mi się nudzi. Pzdr : *

Offline

 

#4 2011-10-03 21:35:40

Laxus

http://img101.imageshack.us/img101/5969/69663400.png

Zarejestrowany: 2011-08-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Oficjalne stanowisko Administraci co do ostatnich wydarzeń

Wynagrodzenia dla innych oczywiście, NIE BĘDZIE.
Ja powiem tylko tyle. Całą awanturę rozpoczął Matsuo. Zamiast spokojnie ze mną o tym porozmawiać i dać Katsuro wszystko wyjaśnić, to on wyskoczył z "krzykiem"  na gg. Co do przeprosin? Heh, ty wiesz co mi powiedziałeś, cytuję: "Wisza mi twoje przeprosiny". Nazywałeś mnie psem, konfidentem i wpierd*** się w nie swoje sprawy, oczywiście nie słusznie ;]. Naoki oczywiście został nie słusznie oskarżony, to że domagał się sprawiedliwości, nie jest wtrącaniem się w fabułe, po za tym działaj w moim imieniu. Co do przechodzenia z krainy do krainy? No chyba jest z Namikaze, co nie? I oczywiście świetne tłumaczenie Matsuo "Wprowadziłeś nowych graczy w błąd, poprzez złe zinterpretowanie poradników" - jeżeli chociaż byłoby coś o tym wspomniane...
Tyle ode mnie i powtarzam, ODSZKODOWANIA DLA INNYCH NIE BĘDZIE!

Offline

 

#5 2011-10-03 22:12:54

 Narokishi

http://img833.imageshack.us/img833/7007/250postow.png

7542086
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 337
Punktów :   

Re: Oficjalne stanowisko Administraci co do ostatnich wydarzeń

W moich oczach Basai i tak nic nie masz, więc się nie spodziewaj wielkich rewelacji w relacjach. Wszelkie te przeprosiny, po jakże dziwnych sytuacjach sam wiesz w okół czego mi owiewały, ale widzę, że nie ma sensu z tobą nic załatwiać, bo kończy się to jak kończy. Reasumując powracam do systemu załatwiania spraw tego typu tylko i wyłącznie z Katsuro, którego zdania na przykładzie touchpada nie będę tutaj przytaczać. Wszystko nie miało i tak chyba najmniejszego sensu, bo jak było, tak jest.

Offline

 
  • Index
  •  » Ogłoszenia
  •  » Oficjalne stanowisko Administraci co do ostatnich wydarzeń
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plKosmeceutyki pokoje we Władysławowie Reklama w autobusach