#1 2011-09-25 17:10:07

Yaomi

http://img101.imageshack.us/img101/5969/69663400.png

Zarejestrowany: 2011-04-08
Posty: 8
Punktów :   

Problem - Hyde Park

Witam.



        Chciałbym przedstawić jeden ze znajomych już problemów forum. Otóż, każdy z nas wie, że administracja prowadzi własne prywatne życie i nie zawsze ma czas. My jako gracze doceniamy ich trud i wysiłek włożony w to.
   
        Niestety.. to nie wystarcza, jeden z administratorów konkretnie Basai zajmuję się takimi rzeczami jak sprawdzanie treningów, odpisywanie w akceptacji o jutsu czy zdolności. Dostał takie zadanie i dobrze, się go trzyma. Katsuro zajmuję się sprawami systemowymi i ma bardzo naciągnięte życie prywatne przez co nie ma czasu na forum. My także to rozumiemy. I zostaje jeszcze jedna osoba, osoba która nie wchodzi na forum z nie wiadomych mi niestety przyczyn;  Hiro. Takiej osoby nam brakuje, ponieważ mogła by się ona zajmować Hyde Parkiem, a tak to zostaje on sam.
   
        Ja, jako gracz nie chcę byście to źle zrozumieli, ja się nie narzucam ja przemyślam.  Przydała by nam się jeszcze jedna osoba do administracji, osoba zaufana i która często wchodzi. Taka osoba zajmowała by się tematami takimi jak Nowe zdolności, Błędy, Pytania czy właśnie Propozycje. Nazwałem tą osobę administracją, nie koniecznie o to mi chodziło, taka osoba mogła by być chociaż moderatorem, ale żeby była.  Moim zdaniem na taką posadę nadawał by się Gamatt.. jeżeli za zgodą jego i zgodą administracji mógł by się zajmować sprawami Hyde Parku, byłbym bardzo zadowolony, bo z realnego punktu widzenia nie ma takiej osoby. To tyle na ten temat… dziękuje.
   
        To była główna sprawa jaką chciałbym przedstawić teraz przejdźmy do rzeczy mniejszych. Jeżeli tworzymy własny pakt i własne summony to nie powinno to się kończyć na 2-3 zwierzętach. Skoro my mamy mieć dostęp do pełnej gammy zwierząt to niech to się tak nie kończy. Kraina zwierząt i ich ród nie kończy się na Królowej i jej robotnicy, jest ich tam bardzo wiele. Specjalizacja SummonJutsu, powinna dać nam możliwość odnajdywania nowych zwierząt do naszego paktu, oraz nowych jutsu z nim związanych
   
        To tyle co chciałbym napisać, jak już wcześniej wspomniałem nie mam na celu zrobieniu komuś na złość a także się naprzykrzać, nie mam zamiaru się kłócić, dlatego proszę o wyrozumiałość. Proszę także o wypowiedź administratorów co myślą o tym temacie. Dziękuje.

Offline

 

#2 2011-09-25 17:17:54

Matsuo

http://img571.imageshack.us/img571/2941/100wm.png

Zarejestrowany: 2011-02-25
Posty: 105
Punktów :   

Re: Problem - Hyde Park

Co do pierwszej propozycji, to sam nie wiem. Z jednej strony przydałby się administrator, który regularnie sprawdza HP i ocenia nowe zdolności, z drugiej strony obecna administracja (Katsuro i Basai głównie) pewnie chce sama decydować w tych sprawach, bo to przecież oni są twórcami tego świata. Jednak nie we wszystkich przypadkach jest w porządku...

Co do SummonJutsu, w pełni popieram. Niektórzy powiedzą "Wymyśliłeś sobie pakt, trzeba było wymyślić takiego summona wcześniej." Nie jestem tego zdania. Summon'ów, tak samo jak jutsu do paktu powinno przybywać (Oczywiście w miarę rozsądku z jakimś ograniczeniem). W końcu nie każdy jest od początku wspaniałym ninja, który potrafi przyzywać najznakomitsze summony. Niektórzy potrzebują czasu aby odnaleźć silniejsze summon'y, jak i rozwinąć swój wachlarz jutsu z paktem związany. Myślę, że przesłanie dotarło ^^ To tyle.

Offline

 

#3 2011-09-25 17:35:15

Gisaku

http://img809.imageshack.us/img809/7415/70715390.png

Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 14
Punktów :   

Re: Problem - Hyde Park

Jeśli chodzi o obie propozycje to jestem jak najbardziej za. Czemu ?? Administracja jak już wspomniano, ma swoje życie prywatne i nie jest w stanie zawsze wchodzić. Dlatego też dodatkowy admin/moderat odciążyłby aktualną administrację. Jeżeli chodzi o mój typ to Matsuo także by się nadawał. Jest bardzo aktywnym graczem

Co do drugiej propozycji. Bardzo ciekawy pomysł. Wyruszalibyśmy na wyprawę i poznawali summony, które rozpoznając naszą chakrę dałyby się przyzwać.  Zwiększylo by to fabularność forum. To tyle z mojej strony

Offline

 

#4 2011-09-25 18:55:22

 Katsuro

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

status katsuro@aqq.eu
5259823
Call me!
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 295
Punktów :   
WWW

Re: Problem - Hyde Park

Co do summonjutsu jestem za i nie mam zamiaru się dłużej nad tym rozwodzić - ogarniemy to wprowadzimy.

Co zaś tyczy się nowego członka... tutaj zdecydowanie nie. Fakt, przydałaby się osoba, która wsparłaby nas od strony technicznej, ale jest wiele powodów dla których wybór Gamatt'a czy też Matsuo nie może wypalić.

1. Jeżeli mowa o forum głównym to przyznanie praw moderatorskich wiąże się z odkryciem przed danym osobnikiem wszystkich wiadomości w tagach hide. Średnio to byłoby fajne gdyby jeden z wyżej wymienionych osobników dostał taką możliwość - strata całej radości z gry - wszystko mają na tacy.

2. Ocenianie i, co najważniejsze, wprowadzanie pomysłów z HP jest zarezerwowane tylko dla mnie i Basai'a, chociaż bardziej dla mnie. Każdy może się wypowiadać, oceniać, lecz to na końcu mi przychodzi zadanie poprawić dany post w taki sposób, żeby nadawał się do czytania i współgrał ze światem gry.

Tak... dostałem ten link od Yaomi'ego ponad godzinkę temu, ale dopiero wiadomość od Masaru przypomniała mi o tym, że wypadałoby tu zajrzeć. Przy okazji zaoferował się, że to on byłby takim ktosiem. Od jakiegoś czasu potajemnie działa na drobną skalę poprawiając moje i Wasze teksty i widać, że mu się nudzi Co prawda kopnął nas w tyłek jakiś czas temu, ale... może powróci na mały etacik ^^ To tyle ode mnie w ten niedzielny wieczór (bo dniem to bym tego nie nazwał). Wracam do swoich obowiązków. Pa ;]

(oczywiście dyskusja nadal otwarta)

Offline

 
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plturnusy odchudzające Lubiatowo agroturystyka Narty gigantowe