#1 2011-08-14 22:58:13

 Narokishi

http://img833.imageshack.us/img833/7007/250postow.png

7542086
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2010-10-19
Posty: 337
Punktów :   

Syf na dysku

Zna ktoś jakiś dobry i sprawdzony program do czyszczenia syfu z dysku? Usuwanie nieużywanych programów, itp, itd, itp, itd.

Ostatnio edytowany przez Narokishi (2011-08-14 22:58:29)

Offline

 

#2 2011-08-14 23:09:18

 Katsuro

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

status katsuro@aqq.eu
5259823
Call me!
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 295
Punktów :   
WWW

Re: Syf na dysku

Jeden da Ci mniej niż gówno, że się tak niezbyt ładnie wyrażę. Ja używam następujących programów, które i tobie polecam:

Revo Uninstaller - nie usuwaj systemowym oczyszczaniem, bo i tak wielu rzeczy nie usuniesz;
Malwarebytes' Anti-Malware - do wykrywania błędów systemu;
Auslogics Registry Cleaner - ten usuwa wszystko co niepotrzebne;
CCleaner - ten to tak jakby wszystkie programy w jednym (ale nie radze nim odinstalowywać nic, pierwszy program jest pro) + bonus do wyłączania programów z autostartu i usuwania kopii przywracania systemu;

Miałem na XP jeszcze odkurzacz, ale on usuwa głównie miniaturki grafik i dodatkowe języki programów, jeżeli zależy ci na każdy kilobajcie to też polecam.

Nie wiem jak Ty, ale ja ściągam wszystkie programy z www.dobreprogramy.pl. Każdy wyżej wymieniony program działa na mojej siódemce i na XP (po instalacji odpowiedniej wersji). To chyba tyle, te programy powinny Ci ruszyć kompa aż miło. Mam znajomego, którego komp jest za słaby na antywira i czyści tylko nimi (poleciłem ), daje rade. Pozdro ;]

Offline

 
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plturnusy odchudzające Lubiatowo agroturystyka Narty gigantowe