#1 2011-06-18 12:06:35

 Katsuro

http://img146.imageshack.us/img146/358/adminjj.png

status katsuro@aqq.eu
5259823
Call me!
Skąd: Łęczyca
Zarejestrowany: 2010-10-13
Posty: 295
Punktów :   
WWW

Informacje i zasady

1. Każdy kto chciałby rozpocząć zabawę jest zobowiązany do stworzenia swojej KP, według wzoru. Jak możecie tam przeczytać zdolności wybieracie na podstawie Narutopedii, więc wszystkie wybory muszą być zalinkowane. Nie mam pojęcia jak to wyjdzie w praniu, ale będziemy, w razie czego, dostosowywać zasady.

2. KP tworzycie w tym dziale i czekacie na akceptacje (tylko moją). Mogę czegoś nie zaakceptować ze względu na wiele czynników, jednak jeżeli chcecie rozpocząć zabawę musicie się z tym liczyć, ponieważ nie jest to system dopracowany do perfekcji, zwyczajnie szkoda na to czasu, biorąc pod uwagę fakt, że jest to tymczasowe i mam na głowie remont forum głównego.

3. Moja akceptacja KP będzie polegała na umieszczeniu posta pod waszym, ewentualnie wypisania wszystkich uwag, które musicie poprawić. Jest ona dość znacznie okrojona, nie ma profesji, umiejętności dodatkowych i wielu innych, ale ma to być zabawa czysto fabularna, dlatego też nie ma statystyk, ale o tym niżej.

4. Zarówno do walk jak i sesji potrzebny jest Mistrz Gry, który będzie pełnił funkcje narratora. W swoich decyzjach kierować musi się jakością postów, a nie KP graczy. To czy uda się wykonać atak, obronić się zależy do tego jak opisał to co robi.

5. Podobnie jak na NCW tak i tutaj MG będzie dostawał dwukrotną wartość bonusu, zwyczajnie zachęci to do narracji, co niejednokrotnie może być większą zabawą (jednak i odpowiedzialnością) niż sama walka bądź sesja. MG gracze muszą niestety sami sobie znaleźć, chociaż biorąc pod uwagę fakt bonusu nie powinno być większego problemu.

6. Świat MG tworzy sobie sam i nie musi on trzymać się fabuły NCW, a gracze muszą się do tego dostosować. Jedynym ograniczeniem jest konieczność tworzenia na podstawie świata Naruto.

7. Za każdą walkę oraz sesje uczestnicy otrzymają wynagrodzenie w postaci punktów, które pod koniec remontu będą mogli wymienić na różne bonusy na forum głównym. To jakie to będą bonusy dowiecie się w ostatniej chwili, ale zapewniam, że będzie warto ^^

8. Po zakończeniu walki/sesji MG może zamieścić link z informacja na CB dla mnie. W wolnej chwili czytam wasze dzieło i na koniec posta wyceniam ile punktów otrzymujecie. Jest możliwe, że MG dostanie mniej punktów od uczestników, jeżeli się nie postara. Jeżeli będzie trzymał poziom zostanie wynagrodzony za swój trud.

W razie pytań pisze w temacie "Pytania/Uwagi". Bardzo możliwe, że czegoś nie napisałem, co postaram się naprawiać jak najszybciej.

Offline

 
All rights reserved / Wszystkie prawa zastrzeżone ˆ Copyright 2010 by Katsuro
Bezpieczna strona Aktualny PageRank strony ncw-hyde-park.pun.pl/forums.php dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plsavo przeciw pleśni szkoła forex noclegi Ustka